Cursor

mode

Language Support

logo
logo

Award-winning Shape Image digital solution agency Shape Image

service

We question and try to see everything from every perspective. Our passion lies in making everything universal human values, to expand the possibility.

Shape Image

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

  • Google Türkiye Partners ajansız alanında uzman ekibimizle web sitenizi kullanıcı dostu hale getiriyor ve hit odaklı çalışıyoruz.

SOSYAL MEDYA

  • Sosyal medyayı değer üretmek için kullanıyor, orayı mağazamıza kahve içmeye gelen müşteri ortamı gibi görüyor sıcakkanlı sevecen güler yüzlü içerikler üretiyoruz.

MAİL MARKETİNG

  • Hedef kitlenize birebir ulaşabildiğiniz, kampanyalarınızı, özel gün mesajlarınızı ve daha bir çok duyurunuzu yapabileceğiniz bu elektronik ağı sizin için en efektif şekilde kurguluyor, potansiyel müşterileriniz ulaşmanızı sağlıyoruz.

İÇERİK PAZARLAMA

  • İşte işin en zor kısmı olan ‘ bu gün ne paylaşsam? ‘  sorunsalına en güzel yanıtı güçlerini birleştiren  creatif ve içerik üretici ekibimizle kolaylıkla çözüm yolu bulabiliyoruz.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

  • Bir görselin bin kelimeye bedel olduğunu söylemek yerine, sizin için neler yapabileceğimizi göstermek istiyoruz. Biz, ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya markanızı en çekici ve etkileyici şekilde temsil eden tanıtıcı fotoğraf çekimleri konusunda uzmanız. Müşterilerinizi etkileyin, markanızı öne çıkarın ve hikayenizi en iyi şekilde anlatın.

VİDEO ÇEKİMİ

  • Hikayenizi anlatmanın en güçlü ve etkili yolu, görsel medyayı kullanmaktır. Profesyonel ekibimizle bilrikte tanıtım filmleri ve sosyal medya videoları çekimi konusunda uzmanız ve markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi en çarpıcı şekilde sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Work with us

We would love to hear more about your project

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara!
whatsapp